Користувачів: 0
Головна » 2018 » Вересень » 17 » Олімпійський тиждень у школі
11:29
Олімпійський тиждень у школі
В рамках Олімпійського тижня – 2018 у школі 14 вересня відбувся легкоатлетичний забіг серед учнів 5-11 класів на дистанцію 500 метрів. Після шикування та роз’яснень вчителя фізичної культури Сергія Васильовича Авдіюка, учні стартували, а після фінішу їх чекав традиційний гарячий чай біля шкільної їдальні. Заслужені грамоти та медалі здобули найкращі спортсмени школи. Нагороди отримали:
ІІ місце – Аврамук Катерина (8 кл.)
ІІІ місце – Єременко Олександра (10 кл.)
серед дівчат 5-7 класів:
І місце – Назарук Юлія (6-А)
ІІ місце – Кос Юлія (6-А)
ІІІ місце – Боровська Дарія (5 кл.)
Також між командами класів відбулися змагання з футболу та волейболу. Чемпіоном школи з волейболу стала команда дівчат 10 класу у складі Оксенчук Ангеліни, Єременко Олександри, Бондарук Марини, Дейнеки Оксани, Лахтюк Анастасії та Долінчук Ольги, яка здолала команди 9 та 11 класів. У змаганні з волейболу між командами 6-А та 6-Б сильнішими виявились дівчата 6-А. Відбулись футбольні матчі між командами 7 та 8 класів (переможець 8 клас), 6-А та 6-Б (переможець 6-Б), збірна 9,10 кл. та 11 клас (переможець 11 клас).
Вітаємо всіх учасників та переможців спортивних заходів Олімпійського тижня - 2018. Бажаємо міцного здоров’я та нових здобутків!
Переглядів: 9 | Додав: SK | Рейтинг: 0.0/0