Понеділок, 23.07.2018, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS

НВК с. Видраниця

Форма входу
А ви знали що...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

 

 

2016-2017 навчальний рік

Призери районних олімпіад:

      1. Лахтюк Катерина (9 кл) - ll місце з укр. мови.

      2. Лахтюк Катерина ( 9 кл ) - l місце з рос. мови. 

      3. Шевчик Тарас ( 8кл ) - III місце з  математики. 

      4. Корпач Дмитро ( 7кл ) -  lll місце з математики. 

      5. Токарська Ангкліна (10кл ) - ll місце з математики. 

      6. Дейнека Анна (9кл) - ll місце з правознавства. 

      7. Дейнека Альона (11 кл ) - ll місце з екології. 

      8. Шевчик Тарас ( 8кл ) - l місце з географії.

      9. Томашук Оксана ( 9кл ) - ll місце з географії. 

     10. Лукашук Іванна ( 11кл ) - ll місце з економіки. 

     11. Єременко Олександра (8кл) - lll місце з інформатичних технологій. 

     12. Лукашук Іванна ( 11кл ) - lll місце з інформатичних технологій.

     13. Рудчик Тоня (4-Б кл ) - l місце з укр. мови. 

     14. Кашуба Настя (4-Б кл) - lll місце з природознавства.

                              

Призери обласних олімпіад :

  1. Шевчик Тарас (8кл ) – ll місце з географії.

 

Призери районних конкурсів :

  1. Авдіюк Яна (10 кл ) – l місце в конкурсі «Моя Батьківщина – Україна» з історії.
  2. Рудчик Наталія ( 7кл ) – l місце в конкурсі ім.. Т. Шевченка з укр.літ.
  3. Лахтюк Катерина ( 9кл ) – l місце в конкурсі ім.. Т. Шевченка з укр.літ.
  4. Шевчик Хрестина ( 6кл ) – lll місце в конкурсі ім.. П. Яцека з укр.мови.
  5. Лукашук Іванна ( 10кл ) – l місце в конкурсі ім. Т. Шевченка з укр.літ.
  6. Палій Анастасія (11кл ) – III місце в конкурсі читців поезії Л. Українки з укр. літ.
  7. Лукашук Іванна (11 кл ) – l місце в конкурсі юних інформатиків.
  8. Рудчик Тоня (4-Б кл ) – ll місце в конкурсі ім.П. Яцика з укр.мови.
  9. Левчук Аліна ( 3 кл ) – ll місце в конкурсі ім.П.Яцика з укр.мови.

Призери обласних конкурсів:

  1. Лукашук Іванна (10 кл ) – lll місце в конкурсі ім.Т.Шевченка з укр.літ.
  2. Лахтюк Катерина (9 кл ) – lll місце в конкурсі ім. Т.Шевченка з укр.літ.

Команда школи зайняла lll місце на районному турнірі з фізики у складі:

  1. Дейнека Альона (11 кл )
  2. Томашук Олександр (11 кл)
  3. Мурувський Денис (10 кл)
  4. Лукашук Іванна (10 кл)
  5. Томашук Оксана (9 кл)

Екологічна агітбригада зайняла ll місце в обласному конкурсі у складі :

  1. Муравський Денис
  2. Кисіль Іванна
  3. Ганіч Ірина
  4. Ганіч Олександра
  5. Сергійчук Роман
  6. Лахтюк Катерина
  7. Ганіч Ілля

Дейнека Альона (11 кл) зайняла ll місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу –захисту наукових робіт МАН України.

Єременко Тетяна В. (вчитель інформатики ) зайняла I місце на районному конкурсі «Учитель року 2017».

Авдіюк Вікторія М. (вчитель початкових класів) зайняла l місце на районному конкурсі «Учитель року 2017».

Команда школи зайняла lV місце в районних змаганнях з фізкультури «Козацький гарт».

2014-2015 навчальний рік:

Призери районних конкурсів:

  1. Муравський Денис (8 кл.) - ІІІ місце в конкурсі "Посміхнемось щиро Вишні" з укр.літ.
  2. Корпач Микола (7 кл.) - ІІ місце в конкурсі "Посміхнемось щиро Вишні" з укр.літ.
  3. Лахтюк Катерина (7 кл.) - І місце в конкурсі ім.Т.Шевченка з укр.літ.
  4. Лукашук Марія (11 кл.) - ІІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика  з укр. мови
  5. Лукашук Іванна (8 кл.) - І місце конкурс ім. Т.Шевченка з укр.мови та літ.
  6. Лукашук Іванна (8 кл.) - І місце конкурс ім. П.Яцика

Призери районних олімпіад:

  1. Лахтюк Катерина (7 кл.) - ІІ місце з укр.мови та літ.
  2. Лукашук Марія (11 кл.) - ІІІ місце з укр.мови та літ.
  3. Лукашук Іванна (8 кл.) - ІІІ місце з укр. мови та літ.      

2013-2014 навчальний рік:

Призери обласних конкурсів:

  1. Лахтюк Катерина (6кл.) - ІІІ місце у конкурсі ім.Т.Шевченка з укр мови та літ.

Призери районних олімпіад:

  1. Лукашук Марія (10 кл.) - ІІ місце з  української мови і літератури
  2. Лукашук Богдана (11 кл.) - ІІ місце з рос.мови та світ. літ.
  3. Шевчик Тарас (5 кл.) - ІІ місце з математики
  4. Левчук Володимр (9 кл.) - І місце з математики
  5. Лукашук Марія (10 кл.) - ІІІ місце з рос. мови

Призери районних конкурсів:

  1. Лахтюк Катерина (6кл.) - ІІ місце конкурс ім.Яцика з укр. мови
  2. Лахтюк Катерина (6кл.) - І місце у конкурсі ім.Т.Шевченка з укр.літ.
  3. Лукашук Марія (10 кл.) - І місце у конкурсі "Обєднайтеся, брати мої" з укр.літ.
  4. Лукашук Іванна (7 кл.) - ІІ місце конкурс ім. Т.Шевченка з укр.мови та літ.
  5. Лукашук Іванна (7 кл.) - І місце конкурс ім. П.Яцика

2012-2013 навчальний рік:

Призери районних олімпіад:

  1. Шевчик Тарас (4 кл.) - ІІІ місце з математики
  2. Томашук Оксана (5 кл.) - ІІ місце з математики
  3. Токарська Ангеліна (6 кл.) - ІІІ місце з математики
  4. Назарук Микола (8 кл.) - ІІІ місце з хімії
  5. Левчук Володимир (8 кл.) - ІІ місце з математики
  6.                                           ІІІ місце з географії
  7. Лукашук Марія (9 кл.) - ІІІ місце з російської мови та української мови і літератури
  8. Ярошук Артем (9 кл.) - ІІІ місце з географії та фізики
  9. Авдіюк Максим (10 кл.) - ІІ місце з географії
  10. Різніченко Аліна (11 кл.) - ІІ місце з правознавства
  11. Полівода Дмитро (11 кл.) - І місце з географії
  12. Назарук Валерія (11 кл.) - ІІІ місце з осн.економіки
  13. Дейнека Наталія (11 кл.) - ІІІ місце з психології і педаг.
  14. Левчук Володимир (8 кл.) - ІІ місце з математики
  15. Лукашук Марія (9 кл.) - ІІІ місце рос.мови


Призери районних конкурсів:

  1. Лукашук Іванна (6 кл.) - I місце у конкурсі ім. Петра Яцика з укр. мови
  2. Лукашук Іванна (6 кл.) - I місце у конкурсі ім.Т.Шевченка з укр.літ.
  3. Лахтюк Катерина (5 кл.) - ІІ місце у конкурсі ім.Т.Шевченка з укр.літ.
  4. Левчук Ірина (7 кл.) - ІІ місце з укр.літ. конкурс "Молоді літератори Волині"
  5. Рудчик наталія (3 кл.) - ІІ місце конкурс ім.Яцика з укр. мови
  6. Авдіюк Максим (10кл.) - ІІ місце конкурс "Новітній інтелектуал України" з історії
  7. Кисіль Іванна (6 клас) - ІІІ місце конкурс читців з укр. літ.
  8. Лукашук Марія 9 (9 кл.) - ІІ місце конкурс ім.Яцика з укр. мови
  9. Колектив учнів (5,6,9,11 кл) - І місце конкурс присвячений Шевченківським дням

Призери обласних конкурсів:

  1. Полівода Дмитро (11 клас) - ІІІ місце конкурс гумористів
  2. Левчук Ірина (7 кл.) - ІІ місце в конкурсі "Молоді літератори Волині" з укр.літ.

2011-2012 навчальний рік:

Призери районних олімпіад:  

  1. Лукашук Марія (8 клас) - ІІ місце з укр.мови та літ.
  2. Левчук Володимир (7 кл.) - ІІ місце з математики

2010-2011 навчальний рік:

Призери районних олімпіад:

  1. Лукашук Марія (7 клас) - ІІІ місце олімпіада з укр.мови і літ.
  2. Михальчук А. (9 кл.) - ІІ місце з математики
  3. Кос Олеся (11 кл.) - ІІІ місце з рос.мови

2009-2010 навчальний рік:

Екологічна агітбригада зайняла I місце в обласному конкурсі у складі:
Лахтюк Олександр (10 кл.)
Ващук Тетяна (9 кл)
Назарук Анастасія (9 кл.)
Аврамук Микола (8 кл.)
Заріпова Діана (8 кл.)
Назарук Валерія (8 кл.)
Полівода Дмитро (8 кл.)

Призери районних олімпіад:

  1. Авдіюк Максим (7 кл.) - III місце з географії
  2. Назарук Валерія (8 кл.) - II місце з географії, III місце з укр. мови та літератури
  3. Полівода Дмитро (8 кл.) - III місце з географії
  4. Аврамук Андрій (10 кл.) - II місце з правознавства
  5. Оксенчук Ярослава (11 кл.) - III місце з біології
  6. Томашук Василь (11 кл.) - I місце з географії, II місце з основ економіки


Призери районних конкурсів:

  1. Лукашук Іванка (3 кл.) - I місце у конкурсі ім. Петра Яцика
  2. Лукашук Марія (6 кл.) - I місце в конкурсі "Найкращий читач"
  3. Лукашук Богдана (7 кл.) - II ісце в конкурсі ім. Петра Яцика
  4. Назарук Валерія (8 кл.) - II ісце в конкурсі ім. Петра Яцика


Команда КВК - юних інспекторів руху, зайняла II місце в районному конкурсі

Призери наукових робіт:

  1. Томашук Василь - призер обласного фізичного конкурсу
  2. Оксенчук Ярослава - переможець обласного історичного конкурсу "Космічні фантазії"
  3. Юзепчук Валентина - II місце у всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт на економічну тематику.

 

 

Міні-чат

ANDRIY SK© 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz