П`ятниця, 21.02.2020, 04:03
Вітаю Вас Гість | RSS

НВК с.Видраниця

Форма входу
А ви знали що...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека

Перший раз у перший клас

 

 

Зустріч шкільних бібліотекарів Забродівської ОТГ

16 квітня в бібліотеці відбулася зустріч за круглим столом шкільних бібліотекарів на тему «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотеки». Також були присутні головний спеціаліст гуманітарного відділу та в. о. публічних бібліотек Забродівської ОТГ Полінчук В.В. Бібліотекар школи Савлук С.В. ознайомила всіх із Універсальною десятковою класифікацією.

                                                                                  

Ти себе Українкою звала

З метою розкриття духовного світу Лесі Українки, вшанування її пам'яті та любові до рідного краю, 14 лютого в школі учні 3 класу під керівництвом Лавренюк В.І. презентували літературну композицію «Ти себе Українкою звала…» По закінченню свята діти могли ознайомитися із книжковою виставкою «Славна дочка України».

                  

 

 

Міжнародний день рідної мови

Мова – це великий дар, духовний скарб нації. І в кожного народу вона своя. Мова  – це доля, і вона залежить від того, як ми всі плекатимемо її. Наш народ створював мову віками, багато боровся і бореться за її існування і процвітання. Допоки живе рідне слово, доти й живе Україна. 21 лютого в Міжнародний день рідної мови в нашій школі відбулося свято «Її Величність - » для учнів 5-10 класів, яке підготувала бібліотекар Савлук С.В. Під час заходу учні ознайомилися із презентацією, читали гуморески Павла Глазового, вірші та казки про мову, співали пісні, а юні актори 6-А та 9 класів показали свої артистичні здібності в інсценізаціях: «Рідна мова» та «Стецько і Галя».

                          

                           

                          

 

                                                                         

 

 

День дарування книг

У День святого Валентина ( 14 лютого ) світ відзначає ще й Міжнародний день дарування книг. Це дуже молоде свято, яке з`явилося тільки у 2012 році. Мета заходу - надихнути людей по всьму світу подарувати книгу - другу, бібліотеці, членам родини. Саме до дня дарування книг наша бібліотека оголошує акцію "Подаруй бібліотеці книгу!" 

До цієї акції залучаються учні 1 - 11 класів та педагогічний колектив. Долучайтесь до акції, яка триватиме протягом лютого місяця. Всі подаровані книги Ви можете побачити на книжковій виставці у бібліотеці.

Добрі справи робити приємно! 

Щиро вдячні за подарунки!

                                 

Золоті зерна мудрості

Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 23 жовтня 2018 року у 4 класі відбувся літературний квест «Золоті зерна мудрості», присвячений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського. Клас був поділений на 4 команди:

«Лелечата» - Маринчук С., Вавдіюк М., Березюк А., Михальчук А., Шевчик Р.;

«Чорнобривці» - Матвійчук А., Лукашук В., Березюк П., Михальчук С., Михальчук Р.;

«Чарівне намисто» - Штик О., Кухарчук В., Штик В., Нифодюк У., Березюк С., Михальчук Х.;

«Кульбабки» - Корецький Д., Шевчик Б., Назарук І., Михальчук М., Філюк В.

Кожну команду супроводжували помічники бібліотекаря – учні 9 класу (Михальчук Олена, Авдіюк Олександр, Корпач Дмитро, Остапук Анна). Завдання квесту скласти вислів: Василь Сухомлинський – наш письменник. Щоб його зібрати кожна команда пройшла сім станцій із різноманітними завданнями: "Біографічну", "Літературну", "Природничу", "Мовну", "Творчу", "Кросвордну", "Кулінарну". За правильне виконання вони отримували букву.

Всі команди справились із завданням - склали вислів вцілому. Учасники літературного  квесту нагороджені грамотами. Отже, наша сила в єдності.

                           

Казковий світ Василя Сухомлинського

На бібліотечному уроці "Казковий світ Василя Сухомлинського" бібліотекар С.В. Савлук ознайомила дітей із життєвим і творчим шляхом великого письменника, провела голосні читання казок. Дітям сподобалися повчальні казки та оповідання. Вони уважно слухали, співпереживали з героями казок, а також брали активну участь у їх обговоренні та давали відповіді на запитання вікторини. Під час гри "Мікрофон" кожен учень дякував В.О. Сухомлинському за його твори.

Вивчайте казки, переказуйте їх. Нехай вони ідуть по світу, живуть серед нас.

  

Подорож до Країни Радості й Добра

В рамках Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек  вчитель етики Лукашук С.М. провела в 5 класі подорож до Країни Радості й Добра. В ході заходу діти ознайомилися із життєвим і творчим шляхом В.О. Сухомлинського, побувавши на станціях:

1. Історія одного життя.

2. Місто Читайликів.

3. Море загадок.

4. Острів театральний.

5. Ігровій.

Бібліотекар школи Савлук С.В. познайомила із книжковою виставкою Василя Олександровича "Великий педагог, великий Добротворець". Ведучі подорожі Дейнека Анна та Остапук Анна підсумували захід словами В. Сухомлинського "Нехай над кожною нашою школою горить зоря любові, бо любов - джерело життя".

                      

Літературними стежками Василя Сухомлинського

На заочній подорожі "Літературними стежками Василя Сухомлинського" ведучі свята, учні 6-А класу, Дейнека А. і Маринчук В. ознайомили глядачів із дитинством  українського педагога і письменника. Потім переглянули відео-презентацію життєвого і творчого шляху В. Сухомлинського. Група помічників бібліотекаря ознайомили усіх присутніх із творами митця, а також перегорнули сторінки книг для дітей. Кос Ю., Долінчук М., Назарук Ю. зачарували інсценізацією оповідання "Бабусин борщ". Класний керівник Барилюк Н.М. прочитала оповідання "Не забувай про джерело ", Михальчук С.,  Назарук В. показали інсценізацію оповідання  "Кожна людина повинна", переглянули відео-інсценізацію оповідання "Сьома дочка". 

Не забувайте, що Василь Олександрович був звичайним сільським хлопчиком Васильком, але його наполеглива праця і безмежна любов до читання. залишили по ньому слід вічний.

      

Власні ручки роблять модні штучки

Вересень, жовтень - найкращий час для того, щоб зробити гербарій. І взимку засушене листя, колоски або польові квіти будуть нагадувати про прогулянки на природі і сонячних днях... З цією метою відбувся майстер-клас гуртка "Природа і фантазія" під керівництвом С.М. Лукашук. Учні колективно виготовляли прикрасу для інтер`єру  кімнати - осінню композицію "Листопад". Для виготовлення її використали дерев`яні палички, клей, осіннє листя. Діти із задоволенням виконували роботу. Готовий виріб презентували на загальношкільній виставці.

         

Квіти України

Майстер-клас "Квіти України" було проведено на гуртку "Бісероплетіння" вчителем образотворчого мистецтва Барилюк Н.М. 

Бісероплетіння - різновид декоративно-ужиткового мистецтва з використанням перлів природного чи штучого походження, має тисячолітню історію. Це красиве, захоплююче, розвиваюче рукоділля. Ця робота розвиває дрібну моторику рук, що позитивно впливає на психомоторні функції дитини, виховує смак та сприяє художньому самовираженню особистості. Протягом заняття діти вчились плести з бісеру квіти. Це їм дуже сподобалося. Своїми роботами вони здивували один одного.

              

Серце, віддане дітям

8 жовтня у 2 класі пройшла година спілкування "Серце, віддане дітям", присвячена 100-річчю від дня народження видатного педагога, письменника В.О. Сухомлинського. Учні мали можливість познайомитись із виставкою творів В. Сухомлинського. з цікавістю гортали сторінки книг. Разом з класоводом Авдіюк В.М. поринули у світ казок і оповідань, які написав великий педагог.    

 Конкурс юних гумористів

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку їх творчих здібностей, виховання любові до рідного слова, національної української класики, популяризації жанру художнього читання, творчості талановитого українського гумориста Остапа Вишні в школі проведено конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» серед учнів 5-11 класів. Учні читали усмішки відомого гумориста: 
Єременко Іванна, 5 кл. – «Веселі артисти»; 
Дейнека Настя, 6-А кл. – «У ніч під Новий рік»; 
Сергійчук Катерина, 6-Б кл. – «Сом»; 
Лахтюк Денис, 7 кл. – «Заєць»; 
Шевчик Христина, 8 кл. – «Щука»; 
Лавренюк Настя, 9 кл. – «Сонна користь»; 
Шевчик Тарас, 10 кл. – «Гіпно-баба»; 
Дейнека Анна, 11 кл. – «Космічна катастрофа». 
Усі виступаючі старались показати рівень сценічної культури, художній рівень виконавської майстерності,логічне мовлення, дикцію. Переможцями шкільного етапу конкурсу стали учениця 11 класу Дейнека Анна та учень 7 класу Лахтюк Денис. Захищатиме честь школи в Забродівській ОТГ Лахтюк Денис. Бажаємо успіху!

                   

 «Мелодії золотої осені»

3-4 жовтня в школі проходила виставка осінніх композицій «Мелодії золотої осені». Активними учасниками стали учні 1-10 класів. Глядачів вразило гармонійне поєднання квітів, овочів, фруктів та природного матеріалу у роботах. Особливою різноманітністю та барвистістю вирізнялися композиції від початкових класів. Очевидно, не обійшлося без умілих батьківських рук. Споглядаючи дитячі роботи, дійсно можна було поринути в атмосферу осіннього настрою та почути «ніжні мелодії золотої осені»… Щира вдячність всім учасникам заходу за подарований гарний настрій та приємні враження.

                                    

Великий педагог, великий Добротворець

Василь Сухомлинський –Людина з великою душею і талантом вчителя. Його серце несло добро, щастя і радість усім, хто з ним спілкувався. «Великий педагог, великий Добротворець» - такою книжковою виставкою розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який присвячений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського. Його твори розкривають перед нами красу рідного слова, навчають людяності і мудрості.

                                                                                

                                                                              

      

 

                                                                                                      

        

 

 

 Нові підручники в бібліотеці!

В бібліотеку надійшли підручники для 10 класу - Ковбасенко Ю.І. Зарубіжна література, Слоньовська О.В. та ін. Українська література, а також хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 та 3, 4 класах.

 

 

\Акція "Подаруй бібліотеці сучасну книгу!"

Дорогі друзі!

З нагоди святкування Всесвітнього дня книги і авторського права, шкільна бібліотека оголошує акцію "Подаруй бібліотеці сучасну книгу!"

Якщо у вас є можливість поповнити шкільний бібліотечний фонд цікавими сучасними (дитячими) книжками, що стануть в нагоді учням, не залишайтесь байдужими! Ці книги завжди знайдуть свого вдячного читача.

 Приєднуйтесь до нашої акції!

 

Тиждень книги

З 26 по 30 березня 2018 року в школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. На загальношкільній лінійці відбулося урочисте відкриття Тижня.

У понеділок на уроці образотворчого мистецтва учням 7 класу була запропонована тема для малюнка «Якою я бачу обкладинку своєї улюбленої книги». Після нелегкого завдання школярі розважились, зробивши селфі біля виставки малюнків.

            

У вівторок учні 9 – 11 класів ознайомилися із стінгазетою «Книги – віконце у світ», яку підготував актив бібліотеки.

У середу відбулася виставка-конкурс малюнків «Мій улюблений казковий герой» серед учнів 1 – 4 класів. За зайняте І місце нагороджений грамотою та цінним призом Наход Олександр (4 кл.). Такою ж грамотою та призом за зайняте ІІ місце нагороджений Томашук Аркадій (1 кл.). За зайняте ІІІ місце в конкурсі нагороджений грамотою та призом Маринчук Федір (1 кл. ) Усі інші учасники отримали в подарунок по закладинці для книги.

З метою прищеплення любові до читання, формування читацьких смаків, виховання бережливого ставлення до книг, сприяння розвитку допитливості,

другокласники здійснили уявну мандрівку до Книжкового царства,

яку підготувала і провела педагог-організатор Шевчик В.П. Учні виявили активність та успішно здолали весь маршрут, виконавши при цьому цікаві завдання.

 

      

У четвер в бібліотеці першокласників урочисто приймали в читачі. Їх гостинно зустрічали ведучі свята, Королева Книг, Ромашка і Троянда, Буратіно і Мальвіна, Листоноша. Учні 1 класу дали Урочисту Обіцянку Юного Читача і тепер вважаються читачами шкільної бібліотеки, адже вони урочисто пообіцяли цінувати книгу – джерело знань, намагатися бути схожими на кращих героїв книг, берегти книги та підручники і охайно з ними поводитись, бути активними читачами, все життя не розлучатися з книгою. Свято підготували учні 5-х класів та 9 класу.

       

У п'ятницю учні 4 класу взяли участь у літературному квесті «Золоті зерна мудрості», присвяченому 100-літтю від дня народження Василя Сухомлинського. Клас був поділений на чотири команди: «Чорнобривці», «Лелечата», «Чарівне намисто» і «Кульбабки». За маршрутними листаим вели учасників бібліотекарі-учні 9 класу: Долінчук Ольга, Шевчик Тарас, Єременко Олександра, Лахтюк Анастасія. Маршрут складався із восьми станцій і, мандруючи, команди побували у всіх куточках школи та в сільській бібліотеці. Учні відвідали станції: «Мовну», «Кросвордна», «Сільська бібліотека», «Бабусин борщ», «Творча», «Біографічна», «Карасик в акваріумі», «Літературна». Всі завдання, які виконували діти стосувалися життєвого і творчого шляху В. О. Сухомлинського. Молодці! Всі команди справилися із завданнями і були нагороджені солодкими призами.

             

 

На крилах поезії з Лесею Українкою

25 лютого 2018 року ми відзначаємо 147-й день народження волинської Мавки, доньки Прометея – Лесі Українки – талановитої письменниці, драматурга, перекладача, фольклориста. З нагоди цієї дати в школі 21 лютого відбулося свято «На крилах поезії з Лесею Українкою», яке провели учні 8-9-х класів ( С. Авдіюк, О. Михальчук , А. Остапук. А. Лавренюк, А. Лахтюк) та юні танцюристи – третьокласники. Свято підготували бібліотекарі шкільної та сільської бібліотек. Під час заходу користувачі книгозбірень ознайомилися із життєвим і творчим шляхом поетеси. Леся Українка запалили у серцях дітей силу духу, вогонь відданості та патріотизму в краще майбутнє.

    

Конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка.

З метою популяризації шевченківського слова та вшанування його творчості у школі  20 лютого відбувся  конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. У ньому взяли участь учні 5 - 11 класів. Серед читців середньої вікової групи переможцем визнано ученицю 5-А класу Маринчук Вероніку - I місце. Серед учасників старшої  вікової групи перемогу здобула учениця 8 класу Авдіюк Софія - I місце.

        

 

Навчаємо, виховуємо разом.

27 січня в бібліотеці відбулося засіданням методичної кав`ярні на тему «Навчаємо, виховуємо разом». Голови батьківських комітетів 1-11 класів спільно з класними керівниками обговорювали різноманітні питання, що стосуються навчання та виховання дітей.

  
Міні чат


ANDRIY SK© 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz